Biz Kimiz ?

Osmanlı Otel, estetik mimarisi ve ferah dizaynıyla sizi eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Tasarımıyla, odalarıyla, geniş mutfağıyla müşterilerini Orta Karadeniz’in en büyük şehri olan Samsun’da denize komşu, birbirinden güzel anılara misafir ediyor.

Osmanlı Otel, Samsun’un en yeni otellerinden biri olmasıyla beraber memnuniyete, temizliğe, güler yüze verdiği kıymeti de adeta otelin kalbine koyuyor. Her zaman titiz bir şekilde temizlikten asla sakınmayan, müşteri memnuniyetini her şeyin öncesinde tutan, güler yüzlü personeliyle ev hissinden uzak olduğunuzu düşündürmeyen Osmanlı Otel Samsun’un güzel otellerinden biri olarak turizmin otağında kendine müşterilerine verdiği güzel hizmetle yer buluyor.

Osmanlı Otel, merkezi konumuyla, sizi şehrin alışveriş merkezlerine, müzelerine, tiyatro salonlarına, konser alanlarına, oyun merkezlerine yakın bulundurmakla beraber otel içinde de size müthiş mutfağından çıkan sınırsız lezzetler sunuyor.

Odalarımızda klima, televizyon ve müşterimize sonsuz konforu sunan yataklarımızla, internet, sorunsuz oda servisleri, mini ikramlarımızla müşteri memnuniyetini işletmemizin en önemli unsuru haline getiriyor, anı defterinize Samsun’un eşsiz bölgesindebizim için de bir yer açmaya geliyoruz.

Kışın sıcaklığı, yazın serinliği sunmayı ihmal etmiyor. Profesyonel mutfak ekibimizle damağınızda Osmanlı Otel izini bırakmayı görev biliyoruz. Güler yüzümüzle sizi Samsun’un en güzide ilçesinde sizi konforun kusursuz otelinde bekliyor, evinizden eşsiz konfor ve harika güzelliklerle ayrılmanızı umuyoruz. Osmanlı Otel, atalarından aldığı adının hakkını vermek için siz değerli müşterilerine günün her saatinde  muazzam hizmetleri için kapılarını açmaya halihazırda bekliyor.

Yeşille mavinin buluştuğu, gökyüzünün en güzel hallerini adeta bir film izler gibi izleyeceğiniz şehrin en güzide yerinde, hem denizin dostluğuna kolaylıkla ulaşabileceğiniz, hem yeşilin güzelliğine kendinizi en mümkün yakınlıkta varabileceğiniz noktada, şehrin orta yerinde sizi doğanın güzelliklerinden de mahrum kılmamak için elinden geleni yapıyor, sonsuz hizmetlerini sunmak için siz değerli müşterilerini Samsun Otelleri arasında farkını sunduğu güler yüzlü ve son derece titiz hizmetleriyle sunmak için çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Siz, isterseniz kendinizi alışveriş merkezine, isterseniz sahile, isterseniz doğanın yeşil evine, isterseniz güzide mekanlara, isterseniz Karadeniz’in en eşsiz sahil yürüyüş yoluna bırakırken, evinizde sizi Osmanlı Otel’in profesyonel mutfağında müthiş lezzetlerin beklediğini biliyor. Samsun Otelleri içinde Osmanlı Otel’in kusursuz, titiz hizmetleri sizlere sunmak için günün her saatinde hazır olduğunu biliyor, böylelikle iç rahatlığıyla Karadeniz’in en büyük şehri olan Samsun’da kendinizi ister turistik, ister doğa, ister tarihi alanlara bırakıyor, güzel anılar biriktiriyorsunuz. Biliyorsunuz ki eviniz Osmanlı Otel, size güvenli ve titiz hizmetlerini sunmak için her zaman sizi bekliyor.

Genç dinamizmiyle, hepsi özenle seçilen oda içi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak isteyen personel ekibiyle Osmanlı Otel, yaz kış demeden, siz kıymetli müşterilerine en muazzam güler yüzlü hizmeti sunmak için her vakit halihazırda olduğunu belirtir, sizi misafir etmekten gurur duyarız.

Vizonumuz

Turizm ve konaklama sektörünün önde gelen kurumları arasında yer almak, sürekli daha yenilikçi, daha ilerici olmakla beraber rakiplerinin arasından çalışma titizliği ve kaliteli hizmet gayesiyle sıyrılmak. Türkiye’nin ve Samsun’un en genç otellerinden biri olarak müşterilerine sunduğu hizmet kadar, müşterilerinin konforu ve memnuniyeti için tüm imkanları zorlamak. Sektöründe kalıcı olmak ve sayılı oteller arasında kendine yer bulmaktır. Turizm ve konaklama sektörünün en güzide otelleri arasında güler yüzü, profesyonel aşçılarıyla damaklarda iz bırakmayı hedefleyen mutfağı, tüm imkanlarını müşterilerine sunmaktan geri durmayan yenilikçi ve son derece fedakar yönetim ekibi ve personelleriyle Osmanlı Otel, müşterilerinin inancını ve güvenini kazanmak için yerini sektörün kalbinden alıyor.

Misyonumuz

Müşterilerimize çağdaşlarımızın sunduğu hizmetin birkaç adım ötesinde hizmet sunabilmek, yaş gözetmeksizin her misafirimizin Osmanlı Otel’inde kendini bir ev huzuruyla bir otel sıcaklığı arasında şahsi huzurunu ve konforunu gözetmek. Müşterilerine merkezi yakınlığıyla farklı turistik bölgeler, doğa güzellikleri, alışveriş merkezleri, lüks mekanlara kolaylıkla ulaşabilme yakınlığını verirken, hafızalarında rahat ve keyifli bir tatilin izlerini bırakabilmek. Bunları yaparken yönetim ekibi ve personellerin güler yüzüyle, sektörün diğer firmaları arasından samimiyetin, profesyonelliğin, ilericiliğin, yenilikçiliğin, seferberliğin izini bırakarak bir adım öne çıkmak. Herkesin şahsi yaşam tarihinde Osmanlı Otel’in huzurlu bir mekan, samimi bir mekan olduğunu, profesyonel çözümleriyle müşterilerini her zaman anlamaya çalışmasının hatırda kalacağını düşünmektir.